Online events

2021 03 04
NUOTOLINĖ KONFERENCIJA

Mieli kolegos,

Kviečiame registruotis į nuotolinę konferenciją "Viskas apie antitrombozinį gydymą", kuri įvyks š.m. kovo 4d. nuo 15 val.
Arterinės ir veninės trombozės prevencija bei gydymas - plati medicinos sritis, aktuali įvairių specialybių gydytojams. Nauji klinikiniai tyrimai, nuolat atnaujinamos gairių rekomendacijos įrodo, kaip sparčiai kinta ir tobulėja trombozės gydymas, o antiagregantai ir antikoaguliantai yra labai plačiai tiriami.
Lietuvos profesinės organizacijos: Kardiologų, Laboratorinės medicinos, Neurochirurgų, Kraujagyslių chirurgijos, Ortopedų traumatologų, Onkologų chemoterapeutų, Koloproktologų, Pulmonologų, Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugija, Šeimos gydytojų kolegija, Insulto asociacija pirmą kartą Lietuvoje organizuoja ir kviečia diskusijai įvairių specialybių gydytojus į jungtinę konferenciją "Viskas apie antitrombozinį gydymą". Renginio tikslas - ne tik priminti pagrindines antitrombozinio gydymo rekomendacijas, bet ir pažvelgti į trombozės prevenciją ir gydymą skirtingų specialybių gydytojų akimis, aptarti dažniausiais pasitaikančias klaidas, pasidalinti įžvalgomis apie antitrombozinio gydymo problemas ir iššūkius bei kraujavimo prevenciją.

Ši konferencija yra įvadas į skirtingų Lietuvos medikų draugijų susitelkimą parengti Lietuvos gydytojams nacionalines antitrombozinio gydymo gaires.

Pagarbiai
Prof. Jelena Čelutkienė
Dr. Nora Kupstytė-Krištaponė

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, medicinos biologams, biomedicinos technologams, medicinos genetikams, bendrosios praktikos slaugytojoms.

REGISTRACIJA

Registracija yra pasibaigusi.
2 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus atsiųsti elektroniniu paštu visiems dalyvavusiems dalyviams.
Pažimėjimai bus išsiųsti el. paštu iki kovo 12d.

PRISIJUNGIMAS

Kovo 3d. visi užsiregistravę dalyviai gaus asmeninę prisijungimo nuorodą su savo prieigos kodais.
Konferencijos metu galėsite stebėti pranešimus savo įrenginyje bei raštu užduoti klausimus pranešėjams, į kuriuos bus atsakoma diskusijos metu.

KONFERENCIJOS PROGRAMA
KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI


 
      

KONFERENCIJOS RĖMĖJAIKONFERENCIJOS SEKRETORIATAS

violeta@creativa.lt
+370 603 78930
www.creativa.lt | www.streams.creativa.lt