Online events

2020 11 27
NUOTOLINĖ KONFERENCIJA

Gerb. Kolegos,

Maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto organizuojamoje nuotolinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje "ATEITIES SPORTO MOKSLAS: moksliniais įrodymais pagrįsta sporto praktika ir medicina“, kuri įvyks 2020 m. lapkričio 27 d.

Konferencija suteiks galimybę Lietuvos sveikatos ir sporto specialistams, mokslininkams ir gydytojams apibendrinti biomedicinos, sporto mokslo, sporto medicinos ir praktikos, reabilitacijos, psichologijos, fizinio ugdymo ir kitų mokslo sričių pasiekimus bei susipažinti su inovacijomis, projektais, problemomis ir perspektyvomis.

Konferencijos tikslas – pristatyti Lietuvos sveikatos ir sporto specialistams bei akademinei bendruomenei mokslo aktualijas ir iššūkius sporto praktikoje ir medicinoje.

Konferencija skirta: sporto medicinos gydytojams ir kitiems sporto medicinos specialistams; fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams; laboratorinės medicinos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, vaikų ligų gydytojams, šeimos medicinos gydytojams, gydytojams dietologams; visuomenės sveikatos ir slaugos specialistams, bendrosios praktikos slaugytojams; medicinos biologams, genetikams ir psichologams; treneriams, fizinio ugdymo mokytojams, akademinei bendruomenei (mokslininkams ir studentams).

KONFERENCIJOS PROGRAMA