Online events

2021 03 18 - 03 31
NUOTOLINĖ KONFERENCIJA

Brangūs kolegos,

Įsibėgėję 2021-ieji metai - kitokie, negu buvome įpratę anksčiau. Pastaruosius metus lydėję iššūkiai tęsiasi ir toliau, neleisdami atsipalaiduoti ir vis mokydami naujos kasdienybės taisyklių. Kita vertus, kai kurie dalykai, kaip gamtos cikliškumas ir pavasario atlydis metams bėgant išlieka konstanta, po ilgos ir tamsios žiemos gebėdami nudžiuginti vėl ir vėl, iš naujo. O ką tuo metu darome mes? Prisitaikome! Pirmąjį pavasario mėnesį budiname jau tradicinėmis tapusias Dermatovenerologų popietes (V) - kitokias, negu buvome įpratę anksčiau. Paruoštas išmokus naujas kasdienybės taisykles. Nuotolines, tačiau tokias pat nuoširdžias ir koncentruotas moksliniu turiniu, naudingu kiekvieno Jūsų kabinete. Tebūna šios keturios valandos mūsų profesiniu pokalbiu, dalinantis patirtimi ir žiniomis. Šiandien dar prisitaikykime sveikindamiesi iš už ekrano, o rytoj galbūt jau galėsime diskutuoti ir prie kavos puodelio. To ir linkime - Jums, sau ir kitiems.

VUL Santaros klinikų Dermatovenerologijos centro vadovė
Projekto "Odos akademija" vadovė

Doc. dr. J. Grigaitienė

Konferencijos tinklapis: https://dermatologija-popiete.mailerpage.com

Dalyvavimas konferencijoje

Konferencijos įrašas bus prieinamas peržiūrai 2021 m. kovo 18 – 31 dienomis. Visi užsiregistravę bei registracijos mokestį susimokėję dalyviai galės konferencijos įrašą peržiūrėti jiems patogiu metu. Asmeniniai prisijungimo duomenys bus išsiųsti visiems dalyviams kovo 18 d.
Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išduoti visiems kovo 18 d. - 31 d. laikotarpiu 100% konferencijos išklausiusiems dalyviams.

Konferencija skirta

Konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams, gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, gydytojams reumatologams, šeimos ir vidaus ligų gydytojams bei bendrosios praktikos slaugytojams.

Organizatoriai

 Rėmėjai

Konferencijos sekretoriatas | CREATIVA
dermatologija@creativa.lt
Tel: +370 614 60032
Adresas: Smetonos g. 2-02, Vilnius | Lietuva
www.creativa.lt
www.streams.creativa.lt