Online events

2020 11 26
NUOTOLINĖ KONFERENCIJA

Mieli kolegos

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje "PULMONOLOGIJOS IR ALERGOLOGIJOS RUDUO 2020", kuri įvyks 2020m. lapkričio 26d. Konferenciją organizuoja ir inicijuoja IPOKRaTES Lietuva fondas, Lietuvos vaikų pulmonologų draugija ir Lietuvos pediatrų draugija.

Konferencija skirta gydytojams pulmonologams, vaikų pulmonologams, anesteziologams – reanimatologams, vaikų intensyviosios terapijos ir reanimacijos gydytojams, alergologams ir klinikiniams imunologams, vaikų alergologams, kardiologams, vaikų kardiologams, vaikų gastroenterologams, chirurgams, krūtinės chirurgams, kraujagyslių chirurgams, abdominalinės chirurgijos gydytojams, vaikų chirurgams, otorinolaringologams, radiologams, onkologams chemoterapeutams, onkologams radioterapeutams, infektologams, vaikų infektologams, internistams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, vaikų gydytojams, šeimos gydytojams, visuomenės sveikatos specialistams ir slaugytojams


REGISTRACIJA
Registracijos mokestis 15 eur
Mokėjimo būdas- Banko pavedimu:
Gavėjas: Lietuvos vaikų pulmonologų draugija
Banko sąskaita LT107044060001144809
SVARBU! pavedimo paskirtyje būtina nurodyti dalyvio vardą ir pavardę

PRISIJUNGIMAS
Lapkričio 26d. visi užsiregistravę dalyviai gaus asmeninę prisijungimo nuorodą su savo prieigos kodais. Konferencijos metu galėsite stebėti pranešimus savo įrenginyje bei raštu užduoti klausimus pranešėjams, kurie bus atsakomi diskusijų metu.

PAŽYMĖJIMAI
7val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išduoti visiems nuotolinę konferenciją stebėjusiems dalyviams. 
Savaitės bėgyje, galėsite peržiūrėti įrašą ir gauti pažymėjimą.
Pažymėjimai bus išsiųsti iki gruodžio 12d.

KONFERENCIJOS PROGRAMA
Pfizer PneumoŽinias skaitykite čiaPAGRINDINIS RĖMĖJAS:DIDIEJI RĖMĖJAI:

   
 

KONFERENCIJOS RĖMĖJAS:

   
 

          KONFERENCIJOS SEKRETORIATAS | CREATIVA
+37060378930
info@creativa.lt
www.creativa.lt