Events

2020 10 08
Tarptautinė teisės ir verslo mokykla Laisvės pr. 58, Vilnius

Gerbiami kolegos,

Dėl besikeičiančios epidemiologinės situacijos Lietuvoje konferencija “Vaikų onkohematologija pirminei sveikatos priežiūros grandžiai” atidedama iki 2020 m. spalio mėn. 8 d.

Gerbiami šeimos ir vaikų ligų gydytojai,

Kviečiame Jus į pirmąją specializuotą mokslinę-praktinę konferenciją “Vaikų onkohematologija pirminei sveikatos priežiūros grandžiai”, kurią rengia Lietuvos vaikų onkohematologų draugija.

Renginyje dalyvaus ir pranešimus skaitys ilgametę patirtį sukaupusios gydytojos vaikų onkohematologės ir pasidalins žiniomis, kurios aktualios kasdienėje gydytojo praktikoje: apie bendro kraujo tyrimo vertinimą, mažakraujysčių, neutropenijų, trombocitopenijų ir krešėjimo sutrikimų diagnostiką ir gydymo taktiką. Taip pat paliesime onkologinio budrumo temą ir pasidalinsime informacija, kada ir kur siųsti pacientą tolimesniam ištyrimui ir gydymui.

Tikime, kad glaudus pirminės sveikatos priežiūros specialistų ir vaikų onkohematologų bendradarbiavimas užtikrins sklandų pacientų ištyrimą ir gydymą bei pagerins Lietuvos vaikų sveikatą.

Konferencija skirta šeimos gydytojams, vaikų ligų gydytojams, gydytojams neonatologams, gydytojams vaikų endokrinologams, gydytojams vaikų gastroenterologams, gydytojams vaikų onkohematologams, vaikų intensyviosios terapijos gydytojams, gydytojams vaikų kardiologams, gydytojams vaikų nefrologams, gydytojams vaikų neurologams, gydytojams vaikų pulmonologams, vaikų infekcinių ligų gydytojams, gydytojams vaikų reumatologams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, gydytojams vaikų alergologams, gydytojams vaikų chirurgams.

Visiems konferencijos dalyviams bus išduodami 5 valandų Vilniaus Universiteto kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

 

Lietuvos vaikų onkohematologų draugijos pirmininkė Sonata Šaulytė Trakymienė

KONFERENCIJOS PROGRAMA
KONFERENCIJOS SEKRETORIATAS | CREATIVA
E-mail: sviatlana@creativa.lt
Tel: +370 646 71944
Address: Gedimino ave. 24, Vilnius | Lithuania
Web: www.creativa.lt