Registration form
Remind me later

Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti

Date, time
Wed, May 1 2024, 10:00 - Wed, May 15 2024, 17:00
Location
Nuotolinė konferencija
K
Kraujo diena 2024
CREATIVA
Tickets no available yet? Remind me later
Price
Vardas ir pavardė sertifikate bus įrašyti taip, kaip nurodysite formoje

Mieli dalyviai,

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje tradicinėje 11-oje asociacijos „Kraujas“ konferencijoje „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“. Konferencijos įrašus bus galima peržiūrėti 2024 m. gegužės 1–15 dienomis.

Konferencija skirta pacientams ir jų artimiesiems, šeimos gydytojams, slaugytojams ir kitiems medicinos specialistams, kuriems aktuali onkologinių bei onkohematologinių pacientų priežiūrą bei gydymas.

Pirmoje dalyje bus transliuojami 7 pranešimai ir apžvelgiamos naujausios gydymo galimybės, kaip gydymosi metu ir po jo kontroliuoti infekcijas, mitybos patarimai sergant onkologine liga, kaip įveikti geležies stoką ir daug kitų pacientams bei medicinos personalui svarbių temų.

Antroje dalyje bus transliuojami 9 pranešimai apie skirtingas kraujo ligas, jų ypatumus ir gydymą, pacientai ir jų artimieji galės pasirinkti, kuri tema yra jiems aktualiausia.

ORGANIZATORIAI
Asociacija „Kraujas“
Lietuvos hematologų draugija
VUL Santaros klinikos

REGISTRACIJA
Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse balandžio 30 d., 12:00 val.

INFORMACIJA DALYVIAMS
Visiems dalyviams dieną iki renginio el. paštu bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.
Kiekvienas dalyvis galės prisjungti ir stebėti pranešimų įrašus gegužės 1-14 d. patogiu laiku, o gegužės 15 d. dalyvauti klausimų-atsakymų sesijoje su lektoriais. 

PAŽYMĖJIMAI
9 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai
bus išduodami visų specialybių gydytojams ir bendrosios praktikos slaugytojams.

PROGRAMA ATSISIŲSTI
Konferencijos sekretoriatas | CREATIVA +37061850782 eimantas@creativa.lt
Price
PROGRAMA
PIRMOJI DALIS
1.
Asociacijos „Kraujas“ veiklos ir naujienos Ieva Drėgvienė, asociacijos „Kraujas“ pirmininkė
2.
Mityba sergant onkologine liga Evelina Cikanavičiūtė, gydytoja dietologė (VUL Santaros klinikos)
3.
Chemoterapijos šalutiniai reiškiniai, kaip lengviau juos valdyti ir kontroliuoti Goda Jonuškienė, gydytoja onkologė chematerapeutė (VUL Santaros klinikos)
4.
Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro pasiekimai ir gydymosi galimybės Andrius Žučenka, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
5.
Infekcijų kontrolė gydymosi metu. Praktiniai patarimai Roberta Petrauskaitė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė (VUL Santaros klinikos)
6.
Kaip įveikti geležies stoką? Praktiniai patarimai Austėja Dapkevičiūtė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė (VUL Santaros klinikos)
7.
Nerimas dėl ateities: kaip jį sušvelninti ir gyventi kokybiškai šiandien? Eglė Urbutienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro medicinos psichologė (VUL Santaros klinikos)
8.
Ilgalaikė pacientų stebėsena po kaulų čiulpų transplantacijos Rita Čekauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė (VUL Santaros klinikos)
ANTROJI DALIS
1.
Lėtinė limfocitinė leukemija Regina Pileckytė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė (VUL Santaros klinikos)
2.
Dauginė mieloma Valdas Pečeliūnas, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
3.
Lėtinė mieloleukemija Birutė Davainienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė (VUL Santaros klinikos)
4.
Ūminė mieloleukemija ir mielodisplaziniai sindromai Andrius Žučenka, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
5.
Hodžkino limfoma Skirmantė Černauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
6.
Ne Hodžkino limfomos Skirmantė Černauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
7.
Mieloproliferacinės ligos Vilmantė Vaitekėnaitė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
8.
Imuninė trombocitopenija Andrius Degulys, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas (VUL Santaros klinikos)
9.
Alogeninė kaulų čiulpų transplantacija Rita Čekauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė (VUL Santaros klinikos)